SSS

Sık Sorulan Sorular

Ürün açıklaması kısmında bulabilirsiniz.Tüm ürünlerimiz unisex kullanıma uygun olup standart one size bedendir. Boxer Hariç.

Kredi kartı, EFT / HAVALEb ve Kapıda Ödeme yöntemleriyle ödemeni güvenli bir şekilde yapabilirsin.

Siparişlerinizin ödemesini Kredi Kartı, Havale&EFT ve Kapıda Ödeme Nakit ve Kredi Kartı ile gerçekleştirebilirsiniz.

Siparişiniz kargoya verildi ise kargo size ulaştığı andan itibaren 7 iş günü içerisinde ürünü iade edeceğinize dair tarafımıza bilgi vererek, ürünü orijinal paketinde, eksiksiz ve kullanılmamış olarak iade edebilirsiniz. Kargo maliyetleri size aittir.

Evet, satın aldığınız ürünleri değiştirme imkanınız bulunmaktadır. Değiştirmek istediğiniz ürünü Whatsapp destek hattımıza iletebilir veya faturanız alt bölümüne istemekte ürünün kodunu belirtebilirsiniz. Kargo maliyetleri size aittir.

İade edilen ürün süreci aşağıdaki gibidir: Ürün bize ulaştıktan sonra iade şartlarına uygunluğu kontrol edilir. Ürün iade şartlarına uygunsa 7-14 iş günü içerisinde iade süreci tamamlanır. Ürün iade şartlarına uygun değilse adresinize geri gönderilir. İadeniz tamamlanınca üyelik e-mailinize bir bilgilendirme mesajı gönderilir. İade edilen tutarın kartınıza yansıma süresi bankanıza bağlıdır. Kredi kartı ile ödeme yaptıysanız genelde bir kaç günde yansır. Banka kartlarında ise iadenin hesabınıza yansıma süresi daha uzundur. Taksitle yapılan alışverişlerin ücret iadesi yapılan taksit sayısına göre yapılmaktadır. Örn: Ürünü 3 taksitle aldıysanız iadeniz 3 ayda tamamlanır.

Sitemizde üyeliğinize giriş yaptıktan sonra tükenen ürüne tıklayarak stoğa geldiğinde haber ver butonuna bastığınızda stok yenilenme durumunda mailinize bilgilendirme gönderilecektir.

Evet, siparişleriniz dünyanın tüm noktalarına ulaştırılabilmektedir.
Daha Fazla Cevap İçin İletişim